ODZYSKIWANIE PODATKU ZAPŁACONEGO ZA GRANICĄ

 

Każda osoba pracująca legalnie za granicą otrzymuje wynagrodzenie, z którego potrącany jest podatek dochodowy. Na koniec roku podatkowego lub po zakończeniu pracy, pracownik powinien złożyć zeznanie do zagranicznego urzędu podatkowego. Jest to również okazja do odzyskania podatku pobranego przez ten urząd. Często możliwe jest również uzyskanie zwrotu za kilka lat ubiegłych. Okresy za jakie można się jeszcze ubiegać o zwrot podatku zależą od kraju zatrudnienia.


Biuro rachunkowe "TAX EKSPERT" oferuje pomoc w ubieganiu się o zwrot podatku zapłaconego za granicą dzięki współpracy z firmą TAX-POL, ktora od 15 lat pomaga w odzyskiwaniu zagranicznych podatków. Usługi skierowane są zarówno do osób fizycznych, które pracowały lub zamierzają pracować za granicą – zwrot podatku z Niemiec, Holandii, Belgii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Irlandii, USA, Kanady, Australii i Nowej Zelandii oraz uzyskiwanie zasiłków, jak i zwroty dla firm podatku VAT z krajów Unii Europejskiej.

Dzięki unikalnemu systemowi informatycznemu każdy zarejestrowany w nim Klient może śledzić online etap na jakim jest w danym momencie jego rozliczenie.

Formalności ograniczone zostały do minimum. Klient wypełnia krótki formularz, po czym na jego e-mail przychodzą niezbędne dokumenty z uzupełnionymi danymi. Wystarczy je wydrukować, podpisać i wysłać pocztą lub e-mailem.

Płatność następuje po wykonaniu usługi. Nie pobierane są żadne opłaty wstępne. Klient nie ponosi również opłat w przypadku odmowy zwrotu podatku.


Sposób postępowania:

Dokumenty potrzebne do uzyskania zwrotu podatku są zamawiane poprzez prosty formularz kontaktowy na stronie głównej firmy TAX-POL i przekazywane na podany adres e-mail. Skorzystanie z podanego linka: TAX-POL uprawnia użytkownika do uzyskania 10% rabatu na usługi związane z odzyskiwaniem podatku zapłaconego za granicą. Jeżeli korzystacie Państwo bezpośrednio ze strony firmy TAX-POL przy wypełnianiu formularza kontaktowego proszę wpisać w pole kod rabatowy słowo: TAX-RABAT co również będzie skutkować przyznaniem 10% rabatu.