Biuro prowadzone jest przez dwóch byłych, doświadczonych pracowników aparatu skarbowego.

_

Witold Sakaluk

Witold Sakaluk - 25 lat stażu pracy w Urzędzie Skarbowym w Kłodzku. Wieloletni pracownik, początkowo komórki podatku dochodowego, a następnie podatku VAT. W ostatnich latach pracował w komórce bezpośredniej obsługi podatnika. Specjalista w zakresie rozliczania transakcji wewnątrzwspólnotowych. Był osobą kontaktową do spraw wymiany informacji dotyczącej podatku VAT w ramach Unii Europejskiej. 


Krzysztof Krupnik

Krzysztof Krupnik - 20 lat stażu pracy w Urzędzie Skarbowym w Kłodzku. Z racji wyższego wykształcenia informatycznego początkowo pracował jako informatyk, a od 2000 roku był kierownikiem komórki sprawozdań, analiz i wprowadzania danych. Od 2011 roku pracował jako osoba kierująca komórką do spraw analiz i planowania. Nadzorował proces identyfikacji nieprawidłowości w rozliczeniach podatkowych. Specjalista z szeroką wiedzą w zakresie realizacji obowiązków podatkowych w każdym z podatków.

Profesjonalizm poparty doświadczeniem powinien stanowić dla Państwa gwarancję wysokiej jakości oferowanych usług. Serdecznie zapraszamy.